Доповідачі

Онипко Лариса

Керівник проекту «Премія HR-бренд Україна» в HeadHunter Україна

HR-експерт з 12-річним досвідом роботи. Працювала у банківській сфері, очолювала підрозділи з навчання та розвитку персоналу, управління внутрішніх комунікацій.

Має дві вищі освіти. значний досвід тренінгової та консультаційної роботи. Спеціалізація: розробка моделі компетенцій та оцінка персоналу, оцінка ефективності, навчання та розвиток співробітників, формування та розвиток корпоративної культури, побудова системи внутрішніх комунікацій, бізнес-коучинг та коучинг команд, побудова та розвиток HR-бренду компанії. З 2015 у HeadHunter Україна. Понад чотири роки очолює проект «Премія HR-бренд Україна». З 2018 року також керує напрямком роботи Консалтингового центру HeadHunter Україна у частині діагностики HR-бренду компаній - від досліджень до розробки стратегій та комунікацій.

Лариса увійшла до складу експертів та авторів  першої української книги «HR-брендинг: теорія та практика». Постiйний спікер на маркетинг та HR конференціях, учасниця телепрограмм та мотиваційних зустрічей, автор тренінгiв та практикумiв. Сертифікований коуч-консультант в організаціях (Wiesbaden Academy of Positive Psychotherapy (WAPP, Germany), психодрама-майстер (Psychodrama Institut fur Europa Е. V., PIfE - 2015), член Європейської Асоціації коучингу та менторингу.