Доповідачі

Тимощук Микола

Виконавчий директор UFuture Investment Group

Микола Тимощук – один із найбільш надихаючих й інноваційних представників українського бізнесу. У нього за плечима запуск бізнесів і масштабних проектів із провідними світовими корпораціями в Україні, ЄС та США. Крім сфери розвитку бізнесу, Микола є експертом у корпоративних відносинах, зв'язках із громадськістю та органами влади, як в Україні, так і в міжнародному полі. Динамічно розвиваючи свою кар'єру в різних країнах, він набув вагомого досвіду і знань у сфері політики та нормативно-правового регулювання, торгово-економічних відносин, міжнародних інвестицій і фінансового сектора. Микола також є експертом в енергетичній галузі як щодо ринку вуглеводнів, так й у сфері відновлюваних джерел енергії, до того ж активно розвиває компетенції в галузі інновацій та інформаційних технологій.

 Із серпня 2017 р. Микола обіймає посаду виконавчого директора UFuture Investment Group, багатогалузевої інвестиційної групи, заснованої українським підприємцем Василем Хмельницьким. Очолюючи UFuture, він координує міжнародну діяльність групи, забезпечуючи розвиток компанії в бік галузей майбутнього.

 У 2015–2017 рр. Микола обіймав посаду директора Представництва в ЄС (Брюссель) Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) – найбільшого об'єднання українського бізнесу. До цього він працював директором зі зв'язків з органами державної влади в одній із провідних глобальних енергетичних компаній світу Chevron. Раніше Микола впродовж п'яти років займав позицію директора з міжнародних відносин у найбільшій російсько-британській нафтогазовій компанії ТНК-BP, а до цього провів п'ять років в американських політичних і благодійних організаціях.

 Микола був одним зі співзасновників Комітету з палива й енергетики при Американській торговельній палаті в Україні (2007) та активним членом такого ж галузевого комітету при Європейській бізнес-асоціації. За часів його кар'єри в нафтогазовій галузі він був представником енергетичної галузі в Наглядовому комітеті Ділової ради США – Україна, а також членом Багатосторонньої групи з Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні (EITI Multi-Stakeholder Group for Ukraine). У 2014 р. Микола очолив українську делегацію в Асамблеї молодих лідерів з питань євроатлантичної безпеки (Young Generation Task Force on Euro-Atlantic Security), спільному проекті Європейської мережі лідерів (European Leadership Network) й Ініціативі щодо скорочення ядерної загрози (Nuclear Threat Initiative, США). У 2015 р. він став членом Організаційного комітету щорічного Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ – forumkyiv.org).