Історія Фестивалю

Міжнародний PR-Фестиваль успішно проводиться вже більше 10 років і не має аналогів на території України. З року в рік постійно збільшуючи темп, фестиваль привертає все більше нових учасників і партнерів. У даному розділі ми з гордістю хочемо показати наші важливі історичні моменти.
2012, Київ
Пуща-Озерна

2012, Київ. Санаторій «Пуща-Озерна»

6-7 квітня у Пущі-Озерній під Києвом відбулася одна з найочікуваніших подій року в галузі маркетингу та зв’язків з громадськістю – Х Міжнародний PR-Фестиваль. Унікальність вищезгаданого заходу полягала в його мультиформатності: прямі відео включення з різних країн та трансляція онлайн в мережі Інтернет дозволили значно розширити аудиторію фестивалю. Загалом слухачами доповідей та учасниками дискусій як безпосередньо у залі, так і за допомогою засобів зв’язку змогли стати близько 300 провідних спеціалістів PR-індустрії з України, Росії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Великобританії, Болгарії, США, а також країн Балтії.

«Як ми й очікували, Фестиваль зібрав під своїм крилом сотні найбільш успішних представників не тільки PR-індустрії, але й суміжних галузей – маркетинг, журналістика, соціологія, IT-сегмент та інш. Свою зацікавленість у підтримці фестивалю висловили десятки компаній, і ми дуже вдячні їм за допомогу в організації такого масштабного заходу», – підкреслила Олена Дерев’янко, віце-президент Української PR-Ліги, співзасновник Агенції PR-Service (компанія – організаційний партнер фестивалю).