Історія Фестивалю

Міжнародний PR-Фестиваль успішно проводиться вже більше 10 років і не має аналогів на території України. З року в рік постійно збільшуючи темп, фестиваль привертає все більше нових учасників і партнерів. У даному розділі ми з гордістю хочемо показати наші важливі історичні моменти.
2013, Київ
Пуща-Озерна

2013, Київ. Санаторій «Пуща-Озерна»

Отже, XI Міжнародний PR-фестиваль став історією! Два фестивальні дні промайнули немов одна мить (чого не скажеш про кілька місяців попередньої підготовки). І хоча все в житті зазвичай рано чи пізно закінчується, чомусь саме хороше завжди закінчується надто швидко. Але якщо сприймати це як потенційний старт чогось нового і не менш чудового, то одним приводом для ностальгічних настроїв одразу автоматично меншає!

Міжнародний PR-фестиваль – 2013 пройшов, як кажуть, «на ура», і повністю виправдав очікування організаторів. А судячи з перших відгуків – і учасників також. Незважаючи на невеличкі коректування в програмі, травневі грози та інші несподіванки, фестиваль відбувся! І це, перш за все, заслуга тих, хто складав цьогорічну фестивальну аудиторію.