Доповідачі

Холмс Пол

Редактор The Holmes Report і виконавчий директор The Holmes Group

Пол Холмс, головний редактор The Holmes Report і виконавчий директор The Holmes Group, протягом більше 25 років є письменником зі зв'язків з громадськістю.

Пол почав свою кар'єру в місцевих газетах на півночі Англії , а також працював в газеті в Південному Лондоні до вступу в PR Week в якості редактора новин в 1985 році. У 1989 році він створив свою власну компанію, яка спочатку публікували Inside PR, а пізніше журнал Reputation Management, які були спрямовані на забезпечення аналізу критичних тенденцій і проблем в галузі зв'язків з громадськістю. Він створив щорічний табель Public Relations Agency Report Card , в який увійшли профілі провідних PR фірм в США, а також Creativity in Public Relations Awards , яка стала найбільш значимою премією в Північній Америці.

На початку 2000 року П. Холмс заснував The Holmes Group, яка надає знання та забезпечує розуміння фахівців зі зв'язків з громадськістю за допомогою різних платформ, включаючи веб-сайт, електронну розсилку, події, друковані звіти, науково-дослідні та консалтингові роботи та конкурс SABRE Awards. Назва, The Holmes Report, охоплює бізнес зі зв'язків з громадськістю в Північній і Південній Америці, EMEA (Європа, Близький Схід і Африка) і Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.