Історія Фестивалю

Міжнародний PR-Фестиваль успішно проводиться вже більше 10 років і не має аналогів на території України. З року в рік постійно збільшуючи темп, фестиваль привертає все більше нових учасників і партнерів. У даному розділі ми з гордістю хочемо показати наші важливі історичні моменти.

2015, Київ. Готель Radisson Blu

2 квітня 2015 року в столичному готелі Radisson Blu успішно пройшла найяскравіша та найчесніша подія вітчизняної PR-індустрії – XIII Міжнародний PR-Фестиваль. У центрі уваги цього року були бізнес-комунікації, а учасниками Фестивалю-2015 стали більше 200 чоловік.

«Ми вирішили зосередити увагу на економічному аспекті, оскільки саме він сьогодні життєво важливий для майбутнього країни. Політика в нашому випадку – лише контекст зазначила голова оргкомітету Фестивалю, віце-президент Української PR-Ліги Олена Дерев'янко.  І, судячи з перших підсумків та відгуків, нам вдалося виконати поставлене перед собою надзавдання та провести фестиваль з максимальною результативністю. Усі кейси, представлені в рамках програми, відрізнялися гостротою тематики, актуальністю, були в найкращому сенсі down to earth та, як мені здається, послужать прекрасною їжею для роздумів і стимулом до подальшого розвитку не тільки для колег по цеху, а й для представників інших бізнесів. Ми щиро вдячні всім учасникам, спікерам, партнерам».

Крім того, в рамках Міжнародного PR-Фестивалю-2015 відбулася прем'єра: кульмінацією фестивалю стало нагородження переможців першого всеукраїнського Рейтингу якості управління корпоративною репутацією РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВісти. Ініціаторами проекту стали тижневик «Бізнес», Агентство PR-Service та консалтингова компанія NOKs fishes, а підсумки Рейтингу опубліковані в тижневику «Бізнес» (№ 13 від 30.04.2015 р.).