Історія Фестивалю

Міжнародний PR-Фестиваль успішно проводиться вже більше 10 років і не має аналогів на території України. З року в рік постійно збільшуючи темп, фестиваль привертає все більше нових учасників і партнерів. У даному розділі ми з гордістю хочемо показати наші важливі історичні моменти.
2017, Київ
Radisson Blu

2017, КИЇВ, ГОТЕЛЬ RADISSON BLU

12 квітня 2017 року пройшов XV Міжнародний PR-Фестиваль, одна з найстаріших і найбільших галузевих подій, що проводяться на території України. У столичному Radisson Blu на одному майданчику зібралося понад 30 авторитетних спікерів і більше ніж 200 учасників.

Напівювілейний Фестиваль, організатори якого протягом кількох останніх років принципово уникають обговорення політичних питань, був присвячений темі комунікацій в епоху постправди (постправда (англ. post-truth) – слово 2016 року за версією Оксфордського словника). «У світі, що змінився, правда більше не має значення. Тобто вона має значення для конкретної людини в конкретну хвилину. Але припинила бути абсолютною цінністю для суспільства в цілому», – пояснює голова Оргкомітету Фестивалю Олена Дерев'янко (партнер агентства PR-Service, віце-президент Української PR-Ліги, доктор економічних наук).

Жвавий інтерес у присутніх викликали виступи Олени Дерев'янко та Валентина Королько, доктора філософських наук, професора, завідувача кафедри теорії та методики зв'язків із громадськістю Києво-Могилянської академії, про контекст і тенденції сучасного PR. Дуже інформативною була панельна дискусія про фактчекінг і достовірность інформації ЗМІ, участь в якій взяли керівники та редактори провідних мас-медіа, а також незалежні експерти. Учасниками дискусії стали директор з розвитку інтернет-проекту Realist Денис Безлюдько, шеф-редактор порталу «КиевVласть» Ігор Дармостук, незалежний експерт Олександр Клімашевський, політтехнолог Дмитро Касьянов, заступник головного редактора онлайн-газети Strana.ua Світлана Крюкова та директор зі стратегічного маркетингу «1+ 1 Медіа» Олена Мартинова.

На Фестивалі багато часу було присвячено обговоренню стратегії і тактики управління репутацією. Фурор, у буквальному сенсі цього слова, справив відвертий виступ співвласника і керівника сервісної компанії Impel Griffin, кандидата економічних наук Віталія Опанасюка на тему «PR: погляд ”першої особи”». Бізнесмен, про історію успіху якого свого часу писав журнал Forbes, зокрема, сказав: «На цьому Фестивалі повинні бути, перш за все, такі, як я. Щоб усі зрозуміли важливість репутації і ціну помилкових рішень».

Про роботу з лідерами думок – експертами, блогерами та відеоблогерами – розповіли представники проектів Publicfast, AIR і ТСН.ua, а також компанії SERM. А про функціонал PR-фахівця в компаніях різних бізнес-моделей і галузеві особливості зв'язків із громадськістю розмірковували спікери з банківського сектора, ритейлу, мультибрендових компаній тощо. Традиційною рисою Фестивалю була присутність потужних корпоративних брендів, серед яких ВАТ «Укргазвидобування», Bayadera Group, ESTHEL, L'Oréal Ukraine, Maybelline New York, Nielsen, StarLight Media, «WOG-рітейл» та інші.

І, нарешті, кульмінацією Фестивалю стала церемонія нагородження переможців III Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні активісти», яка зібрала провідних експертів у 13 галузях економіки і перших осіб провідних компаній на українському ринку.