Історія Фестивалю

Международный PR-Фестиваль успешно проводится в 2019 году уже 17-й раз и не имеет аналогов на территории Украины. Из года в год постоянно увеличивая темп, фестиваль привлекает всё больше новых участников и партнеров. В данном разделе мы с гордостью хотим показать наши важные исторические моменты.
2018, Київ
Гранд Хол Хрещатик

29 березня 2018 року в Києві пройшов XVI Міжнародний PR-Фестиваль «Комунікації завтрашнього дня: пазл успіху». Майданчиком для його проведення на цей раз став столичний готель Гранд Хол Хрещатик, чиї технічні та технологічні можливості дозволили повною мірою реалізувати всі задуми організаторів форуму. Фестиваль зібрав понад 200 учасників, а його спікерами стали понад 30 авторитетних професіоналів в області комунікації, IT, HR, маркетингу, популярних блогерів і ін. Увага фестивальної аудиторії була переважно зосереджена на альтернативних каналах комунікації. «У цьому році ми сконцентрувалися на сучасному PR-інструментарії, на ті виклики, з якими стикаємося з точки зору цифрової ери, в якій живемо, з точки зору штучного інтелекту, з точки зору таких його проявів, як чат боти, робота з лідерами громадської думки », - підкреслила голова Оргкомітету Фестивалю Олена Дерев'янко.

Попри те, що фестиваль 2018 роки вже став історією, багато виступів запам'яталися його гостям надовго. Так, живий інтерес присутніх викликала презентація спеціального гостя форуму, відомого бізнесмена, виконавчого директора інвестиційної групи UFuture Investment Group Миколи Тимощука, який акцентував увагу на необхідності розвитку альтернативних каналів передачі інформації.

Своїми знаннями та досвідом з учасниками Фестивалю 2018 року ділилися віце-президент Української PR-Ліги, партнер агентства PR-Service, політичний консультант Олена Дерев'янко, керівник PR-департаменту Фармак Олена Зубарєва, виконавчий директор БФ «Майбутнє Нації» Марія Андреас, Chief Marketing Officer в Romanov Empire Гліб Бабаєв, директор по маркетингу юридичної фірми «Астерс» Вікторія Єсауленко, глава Європейської HR-асоціації, голова наглядової ради HR-forum Катерина Ковалевська, начальник відділу комунікацій та зв'язків з громадськістю АТ «ОТП Банк » Олена Горячева, PR-експерт небанківського фінансового ринку і правового сектора Олена Привалова, директор з корпоративних комунікацій ПАТ«Укртелеком» Михайло Шуранов, керівник корпоративних комунікацій «Філіп Морріс Україна» Олексій Калініченко, засновник компанії «Будинок роботів» Влад Котов, засновник і керівник компанії WeAR Studio Дарина Федько, CEO корпорації Corestone Євгенія Близнюк, перший заступник генерального директора Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Євген Дихне, редактор розділу «Авто.ТСН.ua» в компанії «Студія 1 + 1 »Віталій Максимов, керуючий партнер RED Community Тетяна Шульга, голова Комітету з питань адвокатської етики НААУ Андрій Циганков, начальник управління з корпоративних комунікацій корпорації «АТБ» Ганна Лічман, начальник відділу зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ Forward Bank Віра Тарасенко, керівник департаменту зі зв'язків з громадськістю «Смарт-Холдинг» Євген Загорулько, партнер Sayenko Kharenko, голова правління громадської організації «Асоціація професіоналів корпоративної безпеки України» Сергій Погрібний, директор з ризиків і безпеки «Смарт-Холдинг» Іван Герасимович.

В якості спеціальних гостей у форумі також взяли участь популярні телеведучі Андрій Доманський та Анатолій Анатоліч, чиї виступи дозволили багатьом по-новому поглянути на роботу з альтернативними каналами комунікації.

Завершив XVI Міжнародний PR-Фестиваль традиційний фуршет з шампанським і урочиста церемонія нагородження переможців всеукраїнського Рейтингу якості управління репутацією.