Історія Фестивалю

Міжнародний PR-Фестиваль успішно проводиться вже більше 10 років і не має аналогів на території України. З року в рік постійно збільшуючи темп, фестиваль привертає все більше нових учасників і партнерів. У даному розділі ми з гордістю хочемо показати наші важливі історичні моменти.

2016, Київ. Готель Radisson Blu

14 квітня 2016 року в київському готелі Radisson Blu пройшов XIV Міжнародний PR-Фестиваль «Мистецтво танцювати під дощем». Найбільший PR-форум країни, як завжди, зібрав на своєму майданчику найяскравіших спікерів і самих захоплених професіоналів своєї справи, причому не тільки з комунікаційної галузі. Примітно, що на тлі всіх зовнішніх і внутрішніх протиріч нашої дійсності, організаторам знову вдалося, здавалося б, неможливе: створити на фестивалі ефективну робочу і в той же час по-сімейному теплу і приємну атмосферу. Атмосферу єднання.

Другий рік поспіль на Міжнародному PR-фестивалі не говорять про політику. Цей факт голова організаційного комітету Олена Дерев'янко пояснила просто: «Завдання PR-індустрії – згладжувати існуючі всередині країни протиріччя, а не загострювати їх. Можливо, повернемо її (політику – ред.) у програму, коли такі обговорення перестануть бути загрозою для суспільної злагоди».

Утім, і без політики не бракувало цікавих і гострих тем. Говорили про рівень державних і громадських комунікацій України на зовнішній арені, про те, як якість реформ впливає на внутрішній і зовнішній імідж країни, про бізнес- і судовий піар, про те, як поєднати бізнес і громадську роботу, про КСВ і порядність, про те , яким повинен бути тендер на закупівлю PR-послуг, щоб дати замовнику очікуваний результат, а також про тонкощі тайм-менеджменту, кібертехнологій і навіть фізіогноміку стосовно до сфери комунікацій.

І вже «під завісу» PR-форуму відбулася презентація оновленого формату творчої лабораторії Олени Дерев'янко «Танець думки» та нагородження переможців II Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «РЕПУТАЦІЙНІ АКТИВісти». Підсумки Рейтингу опубліковані в тижневику «Бізнес» (№ 15 від 11.04.2016 г., business.ua).